دسترسی بدون مشکل به دستگاههای واقع در هر مکان

سازمانها ظاهراً به قدرت تأمین آسان زیرساختهای OnDemand با مجازی سازی دستگاههای پیش فرض یا افزودن موارد در محیط های ابر خصوصی و عمومی اعتماد می کنند. ایجاد توازن در دستورالعمل های امنیتی برای دسترسی به شبکه و سرپرست برای چنین زیرساختی پویا ، ترفندی است که باید تسلط پیدا کرد. این امر منجر به ایجاد راهکار برای مدیران و کاربران می شود که در نهایت نه تنها حفره های حلقه بالقوه امنیتی ایجاد نمی کنند بلکه بر بهره وری مدیر نیز تأثیر می گذارند. علاوه بر این، با تغییرات زیرساختی، مدیران باید رمزهای عبور بیشتری را بخاطر بسپارند، کلیدهای دسترسی را مدیریت کرده و میزبانها را برای نیازهای امنیتی مدیریت، تغییرات مختلف را در چندین دستگاه پیکربندی کنند و برای انجام روان کار عملیات IT با تیم های دیگر و کارشناسان همکاری کنند.

رابط وب قدرتمند و بصری

Spectra PAM یک رابط کاربری مستقل و کاربرپسند با تمرکز بر اتوماسیون و یک علامت روشن با روشهای دسترسی چندگانه فراهم می کند. با اتصال سریع به حسابهای کاربری یا حساب های اشتراکی، به هر دارایی دسترسی پیدا کنید یا چندین حساب ممتاز را که براساس دارایی های موجود گروه بندی شده اند مرور کنید و انواع دسترسی را انتخاب کنید. این آزادی مکان برای قرارگیری یک دستگاه و حساب ، دسترسی آسان به دستگاه را برای مدیران فراهم می کند. شما می توانید به راحتی وضعیت دستگاه را قبل از دسترسی به وضعیت مشابه پیدا کرده و در زمان عیب یابی قابل توجهی صرفه جویی کرده و در نتیجه بهره وری مدیر را افزایش دهید.

اتوماسیون وظیفه

Privileged Task Management به شما امکان می دهد با اتوماسیون، ساخت و تدوین یک کتابخانه وظیفه با لیست های اجرای گام به گام، بهره وری بیشتری داشته باشید. وظایف کتابخانه را می توان منتشر کرد و به اعضای دیگر تیم اعطا کرد که می توانند بدون نیاز به ورود به جلسه، کارها را انجام دهند. این اجرا و مدیریت خودکار را با دستورات از پیش بسته بندی شده برای اتوماسیون آسان فعالیت هایی مانند مشاغل پشتیبان گیری معمول، فعالیت های جابجایی معمول پرونده، اجرای سرویس براساس برنامه های کاری برنامه، جمع آوری داده ها از چندین سیستم، بررسی پیکربندی و تغییرات فراهم می کند.

به دستگاه های بدون دردسر وصل شوید

با Spectra PAM ، ابزار قدرتمندی دارید که می تواند شما را سریعتر به دستگاه ها دسترسی دهد. Spectra’s Powerful & Intuitive Web Interface به شما امکان می دهد از طریق برنامه های محلی (RDP – Native and Browser، SSH – Native یا مرورگر، تینک کلاینت برای پایگاه داده، دستگاه های شبکه یا رابط های وب) دسترسی پیدا کنید.

علاوه بر این، از هر مرورگر یا سیستم عاملی بدون هیچ افزونه از پیش نصب شده به SSH و RDP Session دسترسی پیدا کنید یا از برنامه های بومی مانند Putty ، SQL Management Studio ، Toad ، Cloud Management Console به طور مستقیم یا از طریق سرور پرش استفاده کنید. مدیران می توانند از Sectona Client برای دسترسی به دستگاه های دارای “Session in a Tab” استفاده کنند.

با ابزارهای به اشتراک گذاری قابل اعتماد صفحه به راحتی همکاری کنید

برای هر جلسه با سایر اعضای تیم و مشاوران در شبکه خود به طور امن همکاری کنید. سیستم به طور خودکار کاربران بخشی از موجودی سیستم را تشخیص می دهد و دسترسی آسان را با یک لینک برای همکاری آسان فراهم می کند. سیستم گزارشهای حسابرسی کامل کاربران همکاری، آدرس کاربران و فعالیتهای جلسه آنها را ضبط می کند.