دسترسی ایمن از راه دور (ممتاز)

دسترسی ایمن از راه دور (ممتاز)

جلسات ممتاز از راه دور را با دسترسی امن ceoss-platform برطرف کنید

با تغییر مداوم الگوی کاربر ، دیگر فقط مدیران IT داخلی و کاربران نیستند که به دارایی های مهم در سازمان ها دسترسی دارند.، تعداد بیشتری از کاربران ثالث و از راه دور نیز هستند که برای فعالیتهای روزانه به حسابهای ممتاز مشترک دسترسی دارند. اعطای دسترسی ممتاز از راه دور یک مشکل واقعی در چندین تصمیم گیری در مورد ایمن سازی داده ها از طریق شبکه های عمومی با استفاده از کانال های VPN و اطمینان از دسترسی مجاز ، محدود و ایمن است.

Spectra Privileged Access Management ترکیبی از کنترل های فنی را فراهم می کند که دسترسی بی خطر VPN به کاربران از راه دور و قابلیت کنترل جلسه را فراهم می کند.

جداسازی کامل جلسه با دسترسی مبتنی بر Jump Server

با ادغام سرورهای جستجوی موجود خود با Spectra Privileged Management ، شبکه های ناشناخته را از بدافزار و سایر خطرات امنیتی جدا کنید. برای وندورها و کاربران بسیار مورد اعتماد ، از اتصال مستقیم ایمن با Sectona Quick Connect یا Sectona Client استفاده کنید. این ترکیب منحصر به فرد فناوری به شما این امکان را می دهد تا استراتژی دسترسی وندور  از راه دور مبتنی بر ریسک را با طیف وسیعی از بهره وری و گزینه های امنیتی طراحی کنید.

افزایش قابلیت مشاهده در زمان واقعی فعالیت ها با اعلان های Push Sectona

برای دانستن آنچه در شبکه شما اتفاق می افتد دیگر نیازی به دسترسی به پورتال های وب ندارید. در زمان وقوع فعالیت ها از زمان واقعی اطلاع رسانی دریافت کرده و فعالیت های مخرب جلسه را مشاهده ، نظارت یا مسدود کنید.

VPN و دسترسی امن بدون کلاینت خارج از شبکه شما با MFA

کاهش خطر دسترسی کامل VPN به کاربران را کاهش دهید. دسترسی به سرویس های محدود و بدون VPN را برای کاربران از راه دور فعال کنید. نیازی به مدیریت چندین هویت کانال های VPN نیست. سرویس MFA پیش فرض و از پیش فعال شده به شما امکان می دهد لایه امنیتی حیاتی را اضافه کنید.

فرآیند حمایت مالی را برای دعوت از کاربران از راه دور پیاده سازی کنید

با استفاده از گزینه های انقضا و تنظیمات امتیاز برای سطح دسترسی خوب ، کاربران داخلی را قادر می سازد از اتصال کاربر از راه دور حمایت مالی کنند. این کار مسئولیت مدیران راهکار برای مدیریت چندین درخواست اعطای دسترسی کاربر از راه دور را کاهش می دهد.